Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA30646930
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA AL ORASULUI BAILE HERCULANE (CUI 40593950)
Cod CPV
32333100-7 · Aparate de inregistrare video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.731.482 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.731.482 RON