Ofertă acceptată Cumpărare directă

Retea FIbra Optica Scoala

Număr anunț
DA35122986
Autoritate contractantă
COMUNA SURA MARE (PRIMARIA SURA MARE) (CUI 4241184)
Furnizor / câștigător
CASA INTELIGENTĂ SRL (CUI 37978353)
Cod CPV
32562200-2 · Cabluri de telecomunicatii cu fibre optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.158 RON
Valoare atribuită
12.158 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.158 RON

din 12.158 RON estimat