Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP TONER W1335X, BK,13.7K,M443-10 bucati

Număr anunț
DA30613106
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.099.973 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.099.973 RON