Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material de construcție-scândură rindeluită

Număr anunț
DA30645286
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Cod CPV
44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005 RON
Valoare atribuită
23.817.217 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.817.217 RON

din 2.005 RON estimat