Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Servicii de spălare/curățare (interior + exterior) auto profesională

Număr anunț
DA30624448
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.883.554 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.883.554 RON