Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inregistrare sistematica conform OUG nr. 35 din 2016 - imobil din extravilan.

Număr anunț
DA30653067
Autoritate contractantă
ORASUL FAUREI (CUI 4343052)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.057.503 RON
Data publicării
20.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.057.503 RON