Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare serviciului de formarea asistentilor personali ai persoanelor cu handicap

Număr anunț
DA30640514
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
Cod CPV
85320000-8 · Servicii sociale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.616.040 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.616.040 RON