Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare a Testului investitorului privat prudent în economia de piață (2 teste)

Număr anunț
DA30634800
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.773.300 RON
Data publicării
18.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.773.300 RON