Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare - 4 camere Aleea Episcop Popeea nr.20A, Sacele

Număr anunț
DA35119083
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
S.O.S. SEPTEMBER INOVATION S.R.L. (CUI 40643846)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
201.679,25 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201.679,25 RON