Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare si dotare cabinet stomatologic Scoala Gimnaziala nr. 13

Număr anunț
DA30593280
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.13 BOTOSANI (CUI 13639759)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.227.735 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.227.735 RON