Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid zoledronic Actavis 4mg/5ml conc.sol.perf*5ml(ACIDUM ZOLEDRONICUM)_184724165_#RX

Număr anunț
DA30619616
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Cod CPV
33692100-8 · Solutii pentru infuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.955.860 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.955.860 RON