Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale DACIA JOGGER

Număr anunț
DA35122508
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "DUILIU ZAMFIRESCU" VRANCEA (CUI 5760929)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI 4103483)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
941,33 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

941,33 RON