Atribuită Cumpărare directă

Kit tastatura si mouse fara fir wireless MK 235 usb negru

Număr anunț
DA35104043
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STUDII AVANSATE PENTRU CULTURA SI CIVILIZATIA LEVANTULUI (CUI 38327078)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
254,74 RON
Data publicării
23.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,74 RON