Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCAT,VERIFICAT STINGATOARE P6+G5 ,ACHIZITIE STINGATOARE P6 ȘI G2

Număr anunț
DA30651838
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Negru Voda (CUI 4618447)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.442.035 RON
Data publicării
20.05.2022 00:00
Data finalizării
23.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.442.035 RON