Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bosch - 2607017037 - Set capete de insurubare, 25 bucati, prelungitor insurubare inclus

Număr anunț
DA30650657
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.018.590 RON
Data publicării
20.05.2022 00:00
Data finalizării
23.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.018.590 RON