Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de lucrari-SISTEMATIZAREA INTERSECTIEI DN 67 CU DC 128 prin AMENAJAREA UNUI SENS GIRATORIU

Număr anunț
DA35119336
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
GEPROF CONSTRUCT SRL (CUI 22369999)
Cod CPV
45233128-2 · Lucrari de constructii de intersectii cu sens giratoriu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
893.607,50 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

893.607,50 RON