Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cafetiera Heinner HCM-750BK, 750W, 1.25L, anti-picurare, mentinere cald, Negru

Număr anunț
DA30632838
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.528.050 RON
Data publicării
18.05.2022 00:00
Data finalizării
23.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.528.050 RON