Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatii aferente grupurilor sanitare

Număr anunț
DA30639164
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.444.489 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
23.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.444.489 RON