Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu FTP cat.5e Cupru + Sufa + 2 fire x 0,75 mm CCA multifilare de alimentare TED Wire Expert rola

Număr anunț
DA30651242
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Cod CPV
31731100-0 · Module (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.721.561 RON
Data publicării
20.05.2022 00:00
Data finalizării
23.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.721.561 RON