Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCALZITOR LAPTE 5 LITRI TM5

Număr anunț
DA30652106
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.764.063 RON
Data publicării
20.05.2022 00:00
Data finalizării
23.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.764.063 RON