Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banca gimnastica, 200*30*40 cm, B234L, lacuita natur

Număr anunț
DA30654090
Autoritate contractantă
Comuna Lisa (Primaria Comunei Lisa) (CUI 6691975)
Cod CPV
37442900-8 · Aparate de gimnastica multi-gym (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.721.430 RON
Data publicării
20.05.2022 00:00
Data finalizării
23.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.721.430 RON