Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de colectare a apelor pluviale de pe str. Coroana din localitatea Cordau

Număr anunț
DA30667779
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.855.112 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
24.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.855.112 RON