Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ambreiaj motocoasa

Număr anunț
DA30668051
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.958.391 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
24.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.958.391 RON