Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV DE VERIFICARE TEH DE CAL LA CERINTELE A1, IS, IT PT DALI DE PE STR BOCSEI 11

Număr anunț
DA30667667
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.349.535 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
24.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.349.535 RON