Atribuită Cumpărare directă

Servicii culturale, traditionale si de divertisment-12 luni

Număr anunț
DA35112717
Autoritate contractantă
Comuna Foieni (CUI 3896828)
Furnizor / câștigător
FENYI GYORGYI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 39256706)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON