Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diplome concurs de muzica si dans concurs ,,Alize

Număr anunț
DA30666704
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.191.084 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
24.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.191.084 RON