Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat
DESFIINŢARE POD ŞI CONSTRUIRE POD PESTE PÂRÂUL CĂRPINOASA ÎN COMUNA ALUNIŞ, JUDEŢUL PRAHOVA
- Număr anunț
- SCN1013275
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (CUI 2843388)
- Furnizor / câștigător
- PRAGOSA ROMANIA SRL (CUI 21732840)
- Cod CPV
- 45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.201.606,43 RON
- Valoare atribuită
- 997.103,25 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1009559
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020362
Documente
Documentația de atribuire
- contract model.docx.p7s
- FisaDate_DF1020362.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Vol.1-1 Piese scrise_PTE_PodCarpinoasa_16.07.2018.pdf.p7s
- Vol.1-2 Piese desenate_PTE_PodCarpinoasa_16.07.2018.pdf.p7s
- Vol.2-Caiete de sarcini_PTE_PodCarpinoasa_16.07.2018.pdf.p7s
- Vol.3-LC_AM_DP_PTE_PodCarpinoasa_16.07.2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Asociați 1
SC CONSTRUCOES PRAGOSA SA CUI 502496878
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROAD INFRASTRUCTURE INDUSTRY S.R.L. CUI RO32816644
Terți susținători 1
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Valoare atribuită
997.103,25 RON
din 1.201.606,43 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 204.503,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.