Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
STINGATOARE
- Număr anunț
- SCN1013271
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.620 RON
- Valoare atribuită
- 109.326,78 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 16:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1007565
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020382
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI STINGATOARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020382.pdf
- formulare produse.doc.p7s
- MODEL-Contract stingatoare 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL CUI RO 28126646
Valoare atribuită
109.326,78 RON
din 109.620 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 293,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.