Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator telefon Samsung Travel charger (USB Type-C) 2A 45W Black EP-TA845XBEGWW, „EP-TA845XBEGWW”
- Număr anunț
- DA30666495
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 16.356.013 RON
- Data publicării
- 23.05.2022 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.