Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE STOMATOLOGIE

Număr anunț
DA35122131
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.856,59 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.856,59 RON