Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru Kärcher 200x125x60 mm pentru aspiratoarele MV4(WD4) -> MV6(WD6)

Număr anunț
DA30663199
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.970.789 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
24.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.970.789 RON