Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de relatii publice -4 luni martie, aprilie, mai, iunie

Număr anunț
DA35121630
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
PUMNEA LAURA CRISTINA PFA (CUI 31381258)
Cod CPV
79416000-3 · Servicii de relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.080 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.080 RON