Ofertă acceptată Cumpărare directă

Router wireless, Reparatie U C, Reparatie retea, HUB CU 4 PORTURI USB,SWITCH 16-PORT-URI

Număr anunț
DA30668160
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI (CUI 29356910)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.642.296 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
24.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.642.296 RON