Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CURIERAT pentru OIRPECU - Regiunea SUD-EST

Număr anunț
DA35121955
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Sud-Est (OIRPECU - Regiunea Sud-Est) (CUI 20737431)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
638,80 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,80 RON