Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de revizie tehnică la autospeciale Renault Midlum conform anuntului ADV1292535

Număr anunț
DA30663108
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.289.549 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
24.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.289.549 RON