Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIT FURTUN APA

Număr anunț
DA35121762
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT - SALVASPEO ALBA (CUI 37319360)
Furnizor / câștigător
AUTOHAUS HUBER SRL (CUI 13555836)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.142,25 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,25 RON