Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat

Achizitie echipamente IT proiect SIPOCA 136

Număr anunț
SCN1013182
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
Dataware Consulting S.R.L. (CUI 27895927)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.292,04 RON
Valoare atribuită
69.256 RON 6,8% sub estimat
Data publicării
21.08.2018 13:55
Anunț de atribuire
SCNA1007150
Termen limită
04.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1019630

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 74.292,04 RON Adjudecat: 69.256 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 laptop-uri (6 bucati) si pachet licente (6 bucati). 30.242,04 RON Dataware Consulting S.R.L. 30.036 RON ↓0,7%
2 imprimanta multifunctionala (1 bucata) si HDD (3 bucati). 44.050 RON Dataware Consulting S.R.L. 39.220 RON ↓11,0%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

69.256 RON

din 74.292,04 RON estimat 6,8%

Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 5.036,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.