Atribuită
Anunț de participare
DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR DE SITUATII DE URGENTA AL COMUNEI PRISTOL, JUDETUL MEHEDINTI
- Număr anunț
- SCN1013173
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRISTOL (PRIMARIA COMUNEI PRISTOL) (CUI 4639822)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.534,49 RON
- Valoare atribuită
- 265.500 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 13:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1005531
- Termen limită
- 06.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020082
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
265.500 RON
din 265.534,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro