Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat
Acord cadru de furnizare produse - "Autovehicul cu capacitate de 8+1 locuri"
- Număr anunț
- SCN1013165
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579.831,90 RON
- Valoare atribuită
- 552.551,64 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 13:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1005403
- Termen limită
- 05.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020275
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 8+1.pdf.p7s
- Clauze contractuale acord-cadru si contract subsecvent.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020275.pdf
- formulare.pdf.p7s
- Specificatie tehnica 8+1.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Oferta 3
Individuala
Ofertant
HINODE CAR EXPERT SRL CUI 16455963
Valoare atribuită
552.551,64 RON
din 579.831,90 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 27.280,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.