Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse (autovehicul cu tractiune integrala, 4+1 locuri), în vederea asigurării interventiei personalului din Jandarmeria Romana, in zone greu accesibile.
- Număr anunț
- SCN1013160
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 626.218,47 RON
- Valoare atribuită
- 600.579 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 12:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1005404
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020273
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale acord-cadru si contract subsecvent.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020273.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Specificatie tehnica.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
600.579 RON
din 626.218,47 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 25.639,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.