Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa submersibila apa murdara conform ADV1293075 si oferta

Număr anunț
DA30678458
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.477.131 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.477.131 RON