Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Lucrări topografice și cadastrale în vederea întabulării în cărțile funciare locale a terenurilor aparţinând domeniului public al Statului aflate în administrarea M.T. și concesionate către C.N.C.F.”CFR” – S.A. prin transcrierea terenurilor din Cartea Funciară Centrală Cluj- Napoca în cartea funciară locală sau prin înscrierea în cartea funciară a terenurilor expropriate pentru cauze de interes național - SRCF Timisoara
- Număr anunț
- SCN1013150
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL (CUI 6174812)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453.781,51 RON
- Valoare atribuită
- 444.000 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 12:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1006568
- Termen limită
- 11.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020070
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini cadastru BS 2018-SRCF Timisoara.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020070.pdf
- formulare cadastru BS tms 2018 SRCF Tms.pdf.p7s
- Model contract cadastru 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL CUI RO 6174812
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROCAD SRL CUI RO17267321
Valoare atribuită
444.000 RON
din 453.781,51 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 9.781,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.