Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Execuție aferentă obiectivului ”Refacere 2 podețe pe DJ 710, comuna Adunați”, judeţul Prahova

Număr anunț
SCN1013138
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
SISĂNELU FOREXIM SRL (CUI 18930723)
Cod CPV
45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.961,43 RON
Valoare atribuită
35.860,92 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
21.08.2018 12:04
Anunț de atribuire
SCNA1005537
Termen limită
05.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020168

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SISĂNELU FOREXIM SRL CUI RO 18930723

Valoare atribuită

35.860,92 RON

din 35.961,43 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 100,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.