Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de realizare expertiza tehnica si PT pentru podul de pe DJ 103 C la km 0+200

Număr anunț
DA30679414
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.568.407 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.568.407 RON