Ofertă acceptată Cumpărare directă

50F0ZA0 500ZA 50F0Z00 DRUM LEXMARK MS310d MS310dn MS410d MS410dn MS510dn MS610de MS610dn MS6

Număr anunț
DA30677095
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.088.960 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.088.960 RON