Atribuită Cumpărare directă

Tattu R-Line 4.0 1300mAh 22.2V 130C 6S1P XT60 Battery ref.678 el

Număr anunț
DA35122278
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
955,92 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

955,92 RON