Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE COSURI DE GUNOI SI BANCI STRADALE IN VEDEREA MONTARII ACESTORA PE RAZA MUN. RADAUTI

Număr anunț
DA30678214
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.175.546 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.175.546 RON