Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere ,periere cu utilaj Sand Matic teren sport loc. Apa

Număr anunț
DA30678385
Autoritate contractantă
COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
Cod CPV
77320000-9 · Servicii de intretinere a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55 RON
Valoare atribuită
38.935.954 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.935.954 RON

din 55 RON estimat