Atribuită Cumpărare directă

Tableta LENOVO Tab M10 3rd Gen, 10.1", 64GB, 4GB RAM, Wi-Fi, Storm Grey

Număr anunț
DA35119233
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.940,75 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940,75 RON