Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curea de transmisie masina de tuns iarba TC242

Număr anunț
DA30669048
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
673.112 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673.112 RON